Odcinek 97 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 97

W 97. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Isauro przekupuje Lucrecię, że sfałszowała badania DNA. Emisja 25 stycznia 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 97

Susana okazuje wdzięczność Prudencii za ponowne przyjęcie ją pod swój dach. Angustias obawia się, że Prudencia może pożałować tej decyzji. Isauro wścieka się, gdy Ramona zostaje zwolniona ze szpitala za posługiwanie się fałszywą tożsamością. Uznaje kobietę za bezużyteczną i przegania ją z domu. Vanessa nie kryje zdumienia z powrotu matki do domu rodziny Ocaranza. Susana wyjaśnia, że musiała opuścić wynajęte mieszkanie, a Prudencia wspaniałomyślnie zgodziła się ugościć ją u siebie. Vanessa uprzedza matkę, że nie ma co liczyć na więcej niż współczucie Prudencii.

Rozpoczyna się rozprawa Isaura i Mariny. Alberto zjawia się w sądzie, aby zeznać, że Rafita jest jego synem. Jego obecność denerwuje Ricarda. Isauro wspomina Lucrecii o obecności Alberta w sądzie. Insynuuje, że jej związek z Albertem wisi na włosku, dlatego tym bardziej powinna mu pomóc w sfałszowaniu badań DNA. Lucrecia żąda sowitej zapłaty w zamian za podmienienie próbek. Marina zeznaje przed sądem, że Isauro ją zgwałcił.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze