Odcinek 93 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 93

W 93. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Isauro grozi Marinie. Susana wyrzeka się córki. Emisja 21 stycznia 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 93

Isauro wyjawia Marinie, że od dawna wiedział, gdzie mieszka, jednak wahał się do niej zbliżać z obawy przed odtrąceniem. Oczekuje, ze tym razem poświęci mu chwilę, gdyż mają sobie kilka rzeczy do wyjaśnienia, oraz że przedstawi mu jego syna. Marina odpowiada, że ojcem dziecka jest Alberto. Jej przyjaciele i sąsiedzi przepędzają intruza z osiedla i nakazują mu nie wracać. Przed odejściem Isauro ostrzega Marinę, że odbierze jej syna.

Lucrecia wmawia Albertowi, że tajemniczy pacjent nazywał się Aarón Cervero. Alberto dziwi się, że jej ojciec zgodził się zoperować kogoś spoza bliskiego otoczenia. Prudencia opowiada Susanie o swojej przyjaźni z Fernandem Muñozem de Baeną. Ona zaś wyjawia, że spotyka się z pewnym mężczyzną, lecz nie zdradza jego tożsamości. Angustias uważa, że Susana zarzuciła sidła na kolejnego milionera, który będzie mógł spełniać jej kaprysy. Marina wspomina Ricardowi o groźbie Isaura. On oferuje jej pomoc adwokata. Isauro zatrudnia mecenasa Hurtado, żeby pomógł mu zmusić Marinę do ślubu.

Vanessa odrzuca spadek po mężu. Wyjaśnia Hildzie, że nigdy nie kochała Edsona, ani on jej, i wyszła za mąż, aby uratować siebie i matkę przed życiem w nędzy. Susana uderza córkę, gdy dowiaduje się, co zrobiła. Obrzuca ją wyzwiskami, a następnie wyrzeka się jej. Alberto proponuje Marinie, żeby wyraziła zgodę na wykonanie badań na potwierdzenie ojcostwa, aby Isauro nie mógł domagać się praw do dziecka.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze