Odcinek 89 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 89

W 89. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Marina nie daje Albertowi szansy się wytłumaczyć. Emisja 15 stycznia 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 89

Baldomero prosi Soledad o pomoc w zorganizowaniu kolacji, podczas której oświadczy się Damianie. Ona zgadza się mu pomóc i mówi, że Soledad spotkało wielkie szczęście, że ma u swojego boku mężczyznę takiego jak on. Alberto wyjawia matce, że pocałował Marinę i w ten sposób przekonał się, że wciąż ją kocha, zaś ona odwzajemnia jego uczucie. Prudencia przypomina mu, że nie dał Marinie dowodu swojej miłości, zerwał z nią i wzgardził jej synem, aby chwilę później związać się z Lucrecią. Alberto przyznaje rację matce. Mówi, że pogubił się w życiu, dlatego postanowił wyjść na prostą, zakończyć związek z Lucrecią, a następnie poprosić Marinę, żeby ponownie została jego żoną.

Ana naskakuje na Vanessę, gdy znów spotyka ją w dzielnicy. Podejrzewa, że przyszła nękać Paulina. Vanessa wyjaśnia, że wpadła z wizytą do Mariny. Przyznaje jednak, że odbyła szczerą rozmowę z Paulinem i zrozumiała, że straciła go bezpowrotnie. Później, w rozmowie z Paulinem, oświadcza że postanowiła zająć się sobą. Pragnie odtąd przywiązywać większą uwagę do tego, co naprawdę ważne i znaleźć pracę, aby się usamodzielnić. Na pożegnanie życzy mu szczęścia i sukcesu zawodowego. Susana napiera na córkę, żeby zażądała od teściowej połowy majątku. Vanessa odmawia.

Alberto proponuje Marinie, żeby porozmawiali o ich związku. Ona szorstko odpowiada, że ten temat ją nie interesuje, ponieważ postanowiła związać się z Ricardem. Prudencia wyznaje Luisowi, że chciałaby zobaczyć Alberta i Marinę razem, jednak rozumie, że Ricardo będzie dużo lepszym mężczyzną dla Mariny, ponieważ kocha ją i jest gotowy dla niej na wszystko. Isauro przypadkiem natyka się na Marinę w szpitalu. Natychmiast rzuca się do ucieczki.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze