Odcinek 88 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 88

W 88. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Marina czuje się ponownie oszukana przez Alberta. Emisja 14 stycznia 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 88

Alberto przyznaje się doktorowi Zamudiowi, że wdał się w spór z doktorem Bázanem, ale zaznacza, że nie doszło między nimi do rękoczynów, gdyż Marina się wtrąciła. Doktor Zamuda wyraża swoje niezadowolenie z faktu, że Alberto porzucił jego córkę w środku przyjęcia oraz że obraził ją, zapraszając do tańca Marinę. Ostrzega go, że jeśli skrzywdzi Lucrecię, przestaną razem pracować. Prudencia informuje męża, że Toribio przyjął jego ofertę i podpisał papiery. Luis liczy, że w ten sposób odmieni się los mężczyzny. Prudencia przypomina mężowi, że ma jeszcze jeden dług do spłacenia – musi uznać Marinę za swoją córkę.

Alberto wyjawia Erickowi, że zamierza zerwać z Lucrecią. Luis prosi Marinę o pozwolenie na widywanie się z wnukiem. Spotyka go odmowa. W odpowiedzi słyszy, że ma zły wpływ na dziecko. Nie poddaje się jednak i zaprasza córkę do swojego domu. Przekonuje ją zapewnieniem, że sprawi w ten sposób radość matce. Marina wyjawia Yolandzie, że zamierza spotkać się z Albertem, żeby dowiedzieć się, czy jest gotowy podjąć kolejną szansę. Przyjaciółka uprzedza ją, że może przeżyć kolejne rozczarowanie. Lucrecia wmawia Marinie, że Alberto odwzajemnia jej miłość, a ich związek układa się znakomicie. Marina żali się Ricardowi, że Alberto znów ją oszukał. Postanawia zapomnieć o byłym mężu i związać się z lekarzem.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze