Odcinek 82 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 82

W 82. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Wskutek szamotaniny Edson i Vanessa spadają z wysokości. Emisja 4 stycznia 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 82

Yolanda uważa, że Alberto musiał mieć ważny powód, skoro przyszedł do jej ojca w sobotę. Margarito jest przekonany, że jest nim operacja. Vanessa wyznaje Edsonowi, że wcale go nie kocha i chce się rozwieść. On odpowiada, że w jego rodzinie nie uznaje się rozwodów. Jest przekonany, że wydał na nią dość pieniędzy i może rościć sobie do niej prawa. Vanessa uprzedza go, że choćby zatrzymał ją przy sobie siłą, jej serce zawsze będzie biło dla innego mężczyzny. W odwecie mąż uderza ją i gwałci.

Prudencia usiłuje zmusić Luisa do przyznania się, że strzelił do Toribia, nawet jeśli zrobił to nieświadomie. Zgłasza pretensję do męża, że uciekł z miejsca wypadku. Luis tłumaczy się, że był wtedy młody i bardzo bał się konsekwencji. W dodatku ojciec zapewnił go, że wszystkim się zajmie. Prudencia uważa, że powinien publicznie przyznać rację Tobiriowi. Grozi, że jeśli i tym razem stchórzy, zrobi to za niego. Vanessa próbuje uciec od męża. On wybiega za nią. Gdy ją dogania, zaczynają się szarpać. Tracą równowagę i spadają z wysokości.

Prudencia dzieli się z Angustias swoim odkryciem. Boli ją, że mąż nie kiwnął palcem, aby pomóc Toribiowi, skazując go na nędzne życie i łaskę Baldomera czy Mariny. Lucrecia usiłuje przetłumaczyć Isaurowi, że Marina jest niewdzięcznicą, ponieważ zapomniała o jego poświęceniu. Namawia go, żeby zadbał o siebie i zgodził się na operację plastyczną. Isauro obawia się, że przeżyje rozczarowanie podobne do tego, jakie spotkało go po pierwszej próbie. Alberto zawiadamia Prudencię o wypadku Edsona i Vanessy. Następnie przekazuje złą nowinę Hildzie i Susanie. Stan Edsona i Vanessy jest bardzo ciężki.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze