Odcinek 70 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 70

W 70. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Paulino zawozi Vanessę na ślub z Edsonem. Emisja 12 grudnia 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 70

Paulino odbiera Vanessę spod domu. Dziewczyna wyznaje mu miłość i prosi, żeby zabrał ją jak najdalej. On tymczasem wypomina jej, że się sprzedała i wybrała ślub z milionerem, dlatego spełni swój obowiązek i zawiezie ją do kościoła. Soledad zaprasza Margarita na spacer po parku. Udaje jej się wzbudzić w ten sposób zazdrość Damiany. Prudencia martwi się o Vanessę, która wcale nie cieszy się ze ślubu. Nie wierzy w zapewnienia Luisa o tym, że dziewczyna zazna szczęścia u boku męża.

Susana zauważa Prudencię rozmawiającą z Paulino. Natychmiast donosi o tym Luisowi. Aby podsycić jego zazdrość, wmawia mu, że jego żona rozmawia z szoferem jak z równym sobie. Luis zapowiada, że da im porządną nauczkę, jeśli odkryje, że łączy ich romans. Soledad mówi Baldomerowi, że Damianę i Margarita łączy coś więcej niż przyjaźń. On wyjaśnia jej, że Damiana była zakochana w Margaricie, jednak on nie zwracał na nią uwagi, dlatego przyjęła jego oświadczyny. Wyznaje również, że odkąd sięga pamięcią zawsze marzył o poślubieniu Damiany.

Lucrecia mówi Marinie, że chciałby zostać jej przyjaciółką. Proponuje wspólny obiad podczas którego przedstawi jej swojego narzeczonego – Alberta. Marina wykręca się obowiązkami w pracy. Alberto dowiaduje się od Lucrecii, że Marina wypytywała o ich związek. Dziwi go, że zainteresowała się jego prywatnym życiem.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze