Odcinek 67 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 67

W 67. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Marina odkrywa, że pracuje w tym samym szpitalu co Alberto. Emisja 7 grudnia 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 67

Yolanda wpada w oko Erickowi. Kiedy jednak młody lekarz proponuje jej kolacje we dwoje, odmawia mu. Marina odkrywa, że Alberto pracuje w tym samym szpitalu co ona. Ma pretensje do Ricarda, że ukrył to przed nią. On wyjaśnia, że Alberto opowiedział mu ich historię, a ponieważ domyślił się, że były mąż wciąż coś do niej czuje, ściągnął ją do szpitala, aby przekonała się, czy odwzajemnia to uczucie. Marina wypomina mu, że nie miał prawa bawić się jej kosztem oraz oznajmia, że nie pogodzi się z mężczyzną, który wyparł się własnego dziecka.

Paulino wyznaje Anicie, że jego ukochana kobieta lada dzień poślubi innego, zaś on sam sprawił wielki zawód ojcu i siostrze. Dziewczyna usiłuje podnieść go na duchu. Marina rezygnuje z pracy recepcjonistki. Alberto namawia ją, żeby została. Gdy odmawia, proponuje że to on odejdzie. Hilda uprzedza Vanessę, że Edson zapewni jej luksusy, o jakich marzy, ale nie będzie trwonił swojego majątku na spełnianie zachcianek jej matki. Luis zapowiada Susanie, że osobiście zajmie się śledzeniem żony. Jeśli odkryje, że go zdradza, nie tylko rozwiedzie się z nią, ale także wyrzuci ją na bruk. Ricardo oznajmia matce, że postanowił odejść z pracy, aby nie oglądać pojednania Alberta z Mariną.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze