Odcinek 65 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 65

W 65. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Marina nie rozpoznaje Alberta. Emisja 5 grudnia 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 65

Encarnación wstawia się za synem u Mariny. Wyjaśnia dziewczynie, że Ricardo ma wyrzuty sumienia, że ośmielił się wyznać jej swoje uczucia i tym samym dał jej powód do złożenia rezygnacji. Namawia ją, żeby zmieniła zdanie ze względu na dziecko, którego ma na utrzymaniu. Soledad próbuje otworzyć oczy Baldomerowi. Uświadamia go, że chociaż jest dobrym człowiekiem i kocha Damianę, ona nie odwzajemnia jego uczuć, albowiem kocha bardziej Margarita.

Damiana mówi Marinie, że powinna posłuchać rady Encarnación i wrócić do pracy. Marina jest coraz bliżej zmiany zdania. Luis nakazuje Paulinowi śledzić Prudencię i informować go na bieżąco o każdym jej kroku. Ricardo oferuje Marinie pracę w szpitalu. Zobowiązuje się nigdy więcej nie mówi jej o swoich uczuciach. Marina przyjmuje jego propozycję.

W dowodzie wdzięczności Paulino wyjawia Prudencii, że jej mąż rozkazał mu ją śledzić. Alberto odkrywa, że Marina odzyskała wzrok. Przeżywa szok, gdy pewna siebie przechodzi tuż obok niego i zupełnie go ignoruje. Yolanda informuje Paulina, że przywiozła ojca do stolicy, aby wykonano mu badania. Margarito zarzeka się, że nic mu nie dolega. Paulino przedstawia Marinę swojemu ojcu i siostrze. Dziewczyna raduje się, że w końcu może poznać twarze najbliższych osób.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze