Odcinek 64 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 64

W 64. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Marina odtrąca miłość Ricarda. Emisja 4 grudnia 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 64

Ricardo próbuje skraść pocałunek Marinie, jednak ona odsuwa twarz. Susana oznajmia Paulinowi, że jej córka wychodzi za mąż i nie życzy sobie więcej go widywać. Chłopak wyjaśnia, że nie interesuje go już Vanessa oraz pogratulował jej z powodu ślubu. Lucrecia namawia Alberta, żeby zostali parą. Obiecuje, że będzie dla niego cierpliwa, gdyż on nie zapomniał jeszcze o Marinie.

Ricardo wyznaje matce, że Marina nie zareagowała tak, jakby tego pragnął, gdy wyznał jej swoje uczucia. Encarnacón przekonuje się, że błędnie osądziła Marnę i pragnie pojednać się z nią. Lucrecia prosi Vanessę, żeby opowiedziała jej o Marinie. Ona nie chce tego zrobić ze względu na Alberta. Dla uspokojenia mówi jej jedynie, że Marina odeszła do Alberta i nie chce go już znać.

Ricardo przeprasza Marinę za swój zuchwały czyn. Ona opowiada mu historię swojej nieszczęśliwej miłości do Alberta i proponuje, żeby nie robił sobie złudzeń, bowiem od teraz zależy jej wyłącznie na synu. Margarito uprzedza Yolandę, że Isauro sprzedaje swój dom na wsi, żeby przeprowadzić się do miasta. Damiana sugeruje Marinie, żeby zaufała Ricardowi, gdyż byłby dobrym ojcem dla jej syna. Dziewczyna odmawia. Encarnación prosi Marinę o rozmowę w cztery oczy.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze