Odcinek 63 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 63

W 63. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Ricardo zwierza się Marinie ze swoich uczuć. Emisja 3 grudnia 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 63

Alberto zarzuca Susanie, że nie zależy jej na córce i dlatego próbuje wyswataniu ją z Edsonem. Rozczarowany brakiem odpowiedzi Edson opuszcza rezydencję. Vanessa zatrzymuje go przy drzwiach i deklaruje, że zgadza się zostać jego żoną. Alberto odmawia złożenia gratulacji narzeczonym. Uważa bowiem, że Vanessa została zmuszona do przyjęcia oświadczyn.

Marina mówi Paulinowi, że nie powinien opowiadać kłamstw ojcu i siostrze. On wyjaśnia, że nie chce dawać im powodów do myślenia, że odniósł porażkę. Zobowiązuje się wyznać im prawdę, gdy odniesie pierwszy sukces. Ana nie ukrywa przed Mariną swoich uczuć do Paulina. Zaznacza przy tym, że on wcale jej nie zauważa, albowiem wciąż jest przybity z powodu Vanessy. Marina dopinguje ją, żeby nie poddawała się zbyt łatwo.

Vanessa zrzuca na matkę ciężar przygotowania ślubu i prosi, żeby nie pytała ją o zdanie w żadnej kwestii, skoro to jej najbardziej zależy na wyprawieniu hucznej ceremonii. Alberto tłumaczy Vanessie, że popełni wielki błąd, jeśli poślubi Edsona, kochając Paulina. Vanessa oszukuje jego i siebie oświadczając, że Edson to dobry chłopak i z czasem znajdzie dla niego miejsce w swoim sercu. Paulino zapewnia Vanessę, że nie wróci do niej. Życzy jej szczęścia z nowym narzeczonym milionerem. Ricardo wyznaje Marinie, że się w niej zakochał.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze