Odcinek 62 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 62

W 62. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Edson oświadcza się Vanessie. Emisja 30 listopada 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 62

Zazdrość ogarnia Luisa na widok Susany w towarzystwie Edsona. Kobieta wyjaśnia mu, że chłopak jest narzeczonym jej córki i proponuje, żeby zaprosił go na kolację, aby przedstawić go rodzinie. Angustias skarży się Prudencii, że Susana wciąż przebywa poza domem.

Yolanda słyszy jak Ramona mówi Pancracii, że prawdopodobnie wyjedzie do miasta. Martwi się, że razem z Isaurem zamierzają śledzić Marinę. Encarnación przyznaje się Ricardowi, że posprzeczała się z Mariną o sposób w jaki ta odbiera telefon. Ricardo nakazuje matce powstrzymać się przed krytykowaniem pracy Mariny, ponieważ doskonale sprawdza się w zawodzie recepcjonistki i jest lubiana przez pacjentów.

Paulino jest wdzięczny Anicie za załatwienie mu pracy piosenkarza w barze. Margarito uświadamia Yolandę, że Erasmo naprawdę ją kocha. Dziewczyna nie chce wiązać się uczuciowo dopóki nie ukończy studiów i nie rozpocznie pracy. Vanessa jest zaskoczona obecnością Edsona w domu Ocaranzów. On wyjaśnia jej, że planuje wykorzystać obecność wszystkich członków jej rodziny, aby poprosić ją o rękę. Isauro rozpacza, gdy rozmyśla o Marinie.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze