Odcinek 60 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 60

W 60. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Ricardo oferuje Marinie pracę w swoim gabinecie. Emisja 28 listopada 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 60

Ricardo wyjaśnia Marinie, że jej mózg musi przyzwyczaić się do światła odbieranego przez oczy. Ona sama zaś musi uzbroić się w cierpliwość, aż wszystko się zagoi, a wtedy zacznie dobrze widzieć. Vanessa wprost oznajmia Edsonowi, że została zmuszona przez matkę do spotkania się z nim, ponieważ chce ją wydać za milionera i jej zdaniem on jest idealnym kandydatem. Chłopak nie przejmuje się tym i obwieszcza, że szuka urodziwej kobiety z nazwiskiem i klasą, która wprowadzi go do kręgu zamożnych ludzi, a ona pasuje do tego profilu. Proponuje, że rzuci jej świat do stóp, jeśli zgodzi się zostać jego żoną. Vanessa przystaje na propozycję, ale stawia warunki.

Zaciaras donosi Luisowi o wypadku Margarita i wynikającej z niego konieczności wykonania kosztownych badań. Luis zobowiązuje się do ich pokrycia. Ani myśli zwalniać Margarita, jak życzyłby sobie tego Zacarias, ponieważ jest oddanym pracownikiem, od lat lojalnie służącym jemu i jego rodzinie. Susana nie może powstrzymać radości na wieść, że Edson poprosił jej córkę o rękę. Vanessa uprzedza matkę, że nie weźmie ślubu z dnia na dzień. Kobieta uważa, że jej córka nie powinna zwlekać ani zbyt wiele oczekiwać. Zapowiada, że odgoni inne kandydatki i przyznaje, że sama zrobiłaby wszystko dla pieniędzy. Vanessa wytyka matce, że próbowała sprzedać się Edsonowi, za co ta wymierza jej policzek.

Edson oznajmia Susanie, że w ciągu miesiąca chciałby pojąć Vanessę za żonę. Jest skłonny sowicie ją wynagrodzić, jeśli zdoła ponaglić córkę. Ricardo proponuje Marinie, żeby podjęła pracę recepcjonistki w jego prywatnym gabinecie, gdy odzyska już w pełni wzrok. Ona zgadza się pod warunkiem, że potrąci z jej pensji honoraria za swoje usługi .

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze