Odcinek 50 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 50

W 50. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Paulino obiecuje Vanessie, że udowodni jej swoją wartość. Emisja 14 listopada 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 50

Paulino pada ofiarą napaści i pobicia. Marina nie ukrywa przed Damianą lęku, jakim napawa ją myśl, że Isauro ją odnajdzie i dowie się o ciąży. Boi się także, że ktoś z kliniki wyjawi mu jej aktualne miejsce pobytu. Paulino wspomina Vanessie o problemach ze znalezieniem pracy. Ona uznaje, że gdyby zapomniał o niej i został na ranczo, wiódłby spokojniejsze życie. Na co on oświadcza, że nie podda się zbyt łatwo oraz że zamierza udowodnić jej, że jest godzien jej miłości. Susana donosi Luisowi o wspólnym wyjściu Alberta i Vanessy. Mężczyzna zdumiewa się faktem, że Alberto tak szybko podniósł się po rozstaniu z Mariną. Susana wierzy, że Alberto wkrótce zrozumie, że jego związek z Mariną był błędem i to Vanessa jest jego prawdziwą miłością.

Marina odkrywa, że Isauro dowiedział się o jej ciąży od Toribia. Jest przerażona myślą, że mężczyzna może uznać, że jest ojcem jej dziecka. Damiana uspokaja ją i zapewnia, że są w bezpiecznym miejscu. Susana w dalszym ciągu naciska na córkę, żeby związała się z Albertem. Tłumaczy, że wkrótce nie będą miały za co utrzymać pozorów, gdyż kończą im się oszczędności. Alberto spotyka Paulina śpiewającego w parku. Ofiarowuje mu pieniądze za śpiew, ale on ich nie przyjmuje. Vanessa zwraca się z pretensjami do Paulina za jego zachowanie.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze