Odcinek 48 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 48

W 48. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Ślub Alberta z Mariną okazuje się nieważny. Emisja 12 listopada 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 48

Prudencia przypomina Albertowi, że Marina pozostaje jego żoną i powinien wziąć odpowiedzialność za dziecko, którego oczekuje. Chłopak zaskakuje ją informacją, że jego ślub z Mariną jest nieważny, gdyż w akt małżeński wkradł się błąd. Paulino oznajmia ojcu, że podjął decyzję o wyjeździe do stolicy, gdzie ma zamiar kontynuować naukę i rozwijać talent muzyczny. Dodaje, że nie interesują go studia w miasteczku, albowiem chce czerpać naukę od najlepszych, aby zasłużyć na miłość Vanessy.

Luis mówi Marinie, że podziwia jej zachowanie. Spodziewał się, że gdy tylko pozna prawdę, zażąda należnej jej części majątku. Dziewczyna deklaruje, że nie zależy jej na niczym, co pochodzi od niego. Przy okazji wyprowadza go z błędu, oświadczając że spodziewa się dziecka Alberta, a nie Isaura. Alberto uświadamia Marinę o błędnym zapisie jej nazwiska w akcie małżeńskim, co czyni ich ślub nieważnym.

Luis proponuje Marinie, żeby podpisała dokumenty adopcyjne, aby uniknąć skandalu. Dziewczyna zarzuca mu, że uważa za skandaliczne posiadanie niewidomej córki. Następnie niszczy dokumenty, odmawia przyjęcia nazwiska Ocaranza i dodaje, że wstydzi się być jego córką. Prudencia wyraża nadzieję, że Alberto dogada się z Mariną i zajmie się dzieckiem. Luis oczekuje natomiast, że stanie się dokładnie na odwrót.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze