Odcinek 47 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 47

W 47. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Prudencia i Marina przypadkiem spotykają się w kościele. Emisja 9 listopada 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 47

Isauro nie zaprzestaje poszukiwań Mariny. Prudencia jest uradowana, gdy przypadkiem spotyka Marinę w kościele. Luis ostrzega syna przed konsekwencjami przepracowania. Chłopak nie daje się zniechęcić i wierzy, że jego starania o odnalezienie Mariny przyniosą oczekiwany efekt. Prudencia prosi córkę, żeby nie chowała się przed nią i obdarzyła zaufaniem. Dziewczyna przeprasza matkę za przysporzone przykrości. Wyjaśnia, że przeżyła rozczarowanie zachowaniem Alberta i wolała zniknąć mu z oczu. Prosi także, żeby nie wspominała nikomu o ich spotkaniu.

Susana nie daje spokoju córce. Nalega, żeby odnowiła swój związek z Albertem. Dziewczyna na próżno próbuje przetłumaczyć matce, że Alberto kocha tylko Marinę. Prudencia wyjawia Albertowi, że odnalazła córkę. Namawia go, żeby porozmawiał z nią i wyjaśnili sobie wątpliwości. Alberto przychodzi do Mariny. Wypomina jej, że odeszła bez słowa. Ona tłumaczy, że podczas ich ostatniej rozmowy zrozumiała, jak bardzo różnią od siebie. Alberto zapewnia Marinę, że nigdy nie ośmieliłby się poprosić ją o usunięcie ciąży, jednak pragnie mieć pewność, że urodzi jego dziecko. Marina sugeruje, że gdyby naprawdę ją kochał, uwierzyłby jej na słowo. Po powrocie Alberto obwieszcza Prudencii i Luisowi, że jego związek z Mariną właśnie się rozpadł.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze