Odcinek 45 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 45

W 45. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Alberto jest rozczarowany niespodziewanym wyjazdem Mariny. Emisja 7 listopada 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 45

Isaurowi nie udaje się zdobyć informacji o aktualnym miejscu pobytu Mariny i Damiany. One tymczasem zadomawiają się w stolicy i znajdują pracę w sklepie z roślinami leczniczymi. Alberto skarży się Erickowi, że Marina wyjechała bez słowa. Nie rozumie, że dziewczyna straciła do niego zaufanie po tym, jak zażądał od niej wykonanie badania DNA na potwierdzenie ojcostwa. Isauro nakazuje Ramonie udać się na ranczo na przeszpiegi. Paulino nie wpuszcza kobiety do środka. Zdradza jej jednak, że z winy Isaura doszło do rozstania Alberta i Mariny.

Luis uznaje zniknięcie Mariny za próbę wywołania presji na Albercie, żeby uznał jej syna. Margarito uświadamia go, że ma mylne wyobrażenie o własnej córce. Vanessa prosi Yolandę, żeby pożegnała za nią Paulina i powiedziała mu, że go kocha, jednak zbyt wiele ich dzieli, aby byli razem. Yolanda zarzuca jej, że pozwala matce sobą manipulować i namawia ją, żeby sama zadecydowała, z kim chce być.

Paulino powiadamia Alberta o telefonie od Marina, która zadzwoniła, aby uspokoić ich, że ma się dobrze. Prudencia prosi Alberta, żeby nie odchodził z domu i zaczekał co najmniej do czasu, aż wyjaśni się sytuacja z Mariną. Isauro znęca się nad Toribiem, żeby wyciągnąć od niego informacje o Marinie. Baldomero staje w jego obronie. Isauro oświadcza Ramonie, że Marina prawdopodobnie jest z nim w ciąży.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze