Odcinek 44 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 44

W 44. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Marina namawia Damianę na wyjazd do stolicy. Emisja 6 listopada 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 44

Alberto zapowiada ojcu, że wraz z Mariną i Damianą przeprowadzają się do stolicy. Oświadcza także, że zgodzi się nosić dalej nazwisko Ocaranza, jeśli da je również Marinie, podobnie jak wszystko inne, co jej się należy. Prudencia próbuje nakłonić Alberta do refleksji, aby zrozumiał decyzję Mariny. On pragnie dowodu, że żona urodzi jego dziecko. Nie może pogodzić się z myślą, że mogło zostać poczęte przez Isaura. Sugeruje, że gdyby jednak tak się jednak stało, Marina mogłaby dokonać aborcji.

Marina proponuje Damianie, aby wyjechały tam, gdzie nikt nie będzie jej oceniał i będzie mogła wychować dziecko sama. Nie chce bowiem zmuszać Alberta do pokochania dziecka, ani tym bardziej spotkać się ponownie z Isaurem. Yolanda zawiadamia Alberta, Margarita i Paulina o wyjeździe Mariny i Damiany. Pracownik stacji kolejowej wyjawia Albertowi, że obie kobiety wsiadły do autobusu zmierzającego do stolicy. Isauro nakazuje Ramonie dowiedzieć się, jak układa się między Mariną a Albertem. Prudencia uświadamia Luisa, że bez względu na to, czyje dziecko nosi pod piersią Marina, to ich wnuk. Marina i Damiana znajdują dla siebie kąt w stolicy.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze