Odcinek 43 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 43

W 43. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Alberto nie chce uznać dziecka Mariny. Emisja 5 listopada 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 43

Isauro prowokuje Alberta. Wmawia mu, że Marina oddała mu się dobrowolnie oraz ostrzega, że pozwie go ponownie, jeśli ośmieli się go uderzyć. Alberto wyznaje Yolandzie, że nie pojmuje zachowania Mariny oraz że nie zamierza wychowywać dziecka gwałciciela. Ona namawia go, żeby przemyślał sytuację. Przy okazji przypomina, że sam zaproponował Marinie, aby zapomnieli o przeszłości. Marina wyznaje Baldomerowi, że miłość Alberta nie jest tak wielka, jak przypuszczała, albowiem zarządzał od niej dowodu na to, że urodzi jego dziecko.

Alberto mówi Vanessie, że Marina jest w ciąży, jednak odmawia wykonania badań DNA na potwierdzenie ojcostwa. Jest bowiem przekonana, że on jest ojcem jej dziecka. Vanessa uświadamia go, że w ten sposób Marina próbuje przekonać samą siebie, że ma rację. Alberto wyznaje Marinie, że bardzo ją kocha i będzie przy niej przez całą ciążę, ale chce mieć pewność, że urodzi jego dziecko. Marina nabiera przekonania, że przeceniła uczucia męża. Susana sugeruje Prudencii, żeby wystawiła Marinę na próbę i przekonała się, czy zasługuje na nazwisko Ocaranza oraz fortunę rodu. Ona jednak nie ma żadnych wątpliwości co do córki.

Luis zawiadamia żonę, że Marina jest w ciąży. Susana podrzuca im myśl, że dziewczyna może spodziewać się dziecka Isaura. Luis uprzedza Alberta, że zamierza zwrócić się do adwokata, aby przygotował dokumenty adopcyjne Mariny.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze