Odcinek 42 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 42

W 42. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Marina dowiaduje się, że jest w ciąży. Emisja 2 listopada 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 42

Luis wypomina Prudencii, że go oszukała i grozi wyrzuceniem jej na bruk. Kobieta tłumaczy, że zdecydowała się na milczenie, aby uniknąć sytuacji, w jakiej się znaleźli oraz oznajmia, że z przyjemnością opuści hacjendę razem z dziećmi, a także rozgłosi wszem i wobec, że Marina jest ich córką. Marina prosi Alberta, żeby wyjechali do miasta. Nie zależy jej bowiem na majątku rodziny Ocaranza. Alberto uważa, że nie powinna rezygnować z tego, co jej się należy.

Prudencia zapewnia Marinę, że nie potrzebowała badań DNA, aby uwierzyć, że jest jej córką. Marina przyznaje, że zabolała ją reakcja Luisa, gdy dowiedział się o łączącym ich pokrewieństwie. Prudencia obiecuje córce, że zawsze stanie w jej obronie. Alberto usiłuje przekonać Luisa, że powinien uznać Marinę za swoją córkę. Ten jednak wzbrania się przed tym z obawy o reakcję innych. Sugeruje nawet, że mógłby stracić partnerów biznesowych. Wychodzi z propozycją zaadoptowania Mariny, aby oboje byli jego dziećmi. Alberto nie zgadza się na to. Luis ignoruje jego zdanie i nalega, aby mimo wszystko powtórzył jego propozycję Marinie.

Prudencia wyznaje Albertowi, że pokochała go jak rodzonego syna od pierwszej chwili, kiedy wzięła go w ramiona. Przyznaje, że chociaż pogodziła się ze śmiercią córki, świadomość że ona żyje, tchnęła w nią siłę, aby stawić czoła mężowi. Marina dowiaduje się, że spodziewa się dziecka. Yolanda sugeruje jej, że mogła zajść w ciążę z Isaurem, ale Marina nie ma wątpliwości, że to dziecko Alberta. Alberto obiecuje Marinie, że będzie ją kochał i wspierał, ale nie zgodzi się wychowywać dziecka gwałciciela. Marina zarzuca mu, że zachowuje się tak samo jak jego ojciec.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze