Odcinek 41 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 41

W 41. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Luis nie akceptuje Mariny jako swojej córki. Emisja 31 października 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 41

Prudencia informuje Marinę, że zaznajomiła już swojego adwokata z jej sprawą. Obiecuje córce, że będzie ją we wszystkim wspierała. Mariana wyraża nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość. Wyjawia przy tym, że Isauro odebrał jej radość z uprawiania miłości i sprawił, że Alberto stracił do niej zaufanie. Susana donosi Luisowi, że w miasteczku krążą plotki o romansie Mariny z lekarzem. Mężczyzna nie zamierza dopuścić, aby ludzkie gadanie zaszkodziło reputacji jego rodziny.

Alberto uświadamia Luisa, że Marina odmawia powrotu na hacjendę z obawy przed jego reakcją. Gdy Luis ponownie wyraża się nieuprzejmie o dziewczynie, Alberto wymierza mu policzek. Mężczyzna odpłaca mu się tym samym i żąda szacunku należnego ojcu. Alberto przypomina mu, że nim nie jest i nalega, aby zaczął szanować Marinę. Susana usiłuje przekonać Luisa, że Alberto nie zasługuje na nazwisko Ocaranza ani na jego majątek. Później, w rozmowie z córką, oświadcza że będzie dalej podsycać nienawiść Luisa do Alberta, aż ten zdecyduje się go wydziedziczyć.

Yolanda namawia Marinę, aby porozmawiała z Isaurem, zmusiła go do przyznania się do gwałtu i zarejestrowała wszystko na taśmie. Jej plan szybko legnie w gruzach, albowiem Isauro orientuje się, że jest nagrywany. Na odchodne przepowiada Marinie, że sama do niego wróci, kiedy Alberto ją odtrąci. Marina opowiada Albertowi o nieudanym podstępie. Alberto uważa, że niepotrzebnie się narażała. Wyniki badania DNA potwierdzają, że Marina jest córką Prudencii i Luisa. Luis oznajmia, że chociaż w żyłach Mariny płynie jego krew, zawsze będzie dla niego obcą osobą. Prudencia przypomina mężowi, że pragnął mieć potomka i dostał go.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze