Odcinek 40 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 40

W 40. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Marina przeczuwa, że Alberto stracił do niej zaufanie. Emisja 30 października 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 40

Alberto wyjaśnia na posterunku policji, że Isauro oskarżył go o pobicie, aby zmusić Marinę do wycofania oskarżenia o gwałt. Policjant wyjaśnia im, że sąd najpewniej odrzuci pozew Mariny, ponieważ są w posiadaniu zeznania świadka, który zeznał iż zgodziła się współżyć z Isaurem. Marina oświadcza, że to kłamstwo i dodaje, że została odurzona przez Isaura. Prudencia zmusza męża do udzielenia pomocy Albertowi. Luis obiecuje, że skontaktuje się z adwokatami. Susana namawia córkę do złożenia wizyty Isaurowi w szpitalu i zawarcia z nim porozumienia. Wierzy bowiem, że jeśli Alberto zostanie skazany, Luis wyprze się go i poświęci więcej uwagi Vanessie.

Marina błaga Ramonę, żeby zdementowała kłamstwo, jakie zeznała policji. Ona nazywa ją niewdzięcznicą i insynuuje, że dobrowolnie oddała się Isaurowi oraz czerpała z tego przyjemność. Marina uprzedza ją, że pewnego dnia pożałuje, że kryła gwałciciela. Alberto prosi Marinę, aby zrelacjonowała mu wszystko, co wydarzyło się w domu Isaura. Dziewczyna odczytuje jego prośbę jako dowód braku zaufania. Isauro wmawia Lusiowi, że jego romans z Mariną trwa od dawna. Obiecuje, że wycofa oskarżenie przeciwko Albertowi, jeśli ten rozwiedzie się z Mariną. Luis przyznaje, że jemu także zależy na rozwiązaniu małżeństwa Alberta i Mariny. Baldomero uświadamia Alberta, że Marina potrzebuje teraz jego wsparcia i miłości. Luis ubliża Marinie.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze