Odcinek 101 » Światło twoich oczu | novela.pl

Odcinek 101

W 101. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Prudencia dowiaduje się, że Luis zdradzał ją z Susaną. Emisja 31 stycznia 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Odcinek 101

Luis pragnie odegrać się na Isaurze za zabranie jego wnuka. Isauro zmusza Marinę, aby przyszła do niego, a następnie próbuje ją pocałować. Ona wymierza mu policzek i oświadcza, że z miłości do syna jest gotowa na znacznie więcej. Zapowiada, że zwróci się do sądu, żeby go zbadano i stwierdzono chorobę psychiczną, którą od dawna u niego podejrzewa. Dodaje, że zamierza poślubić Ricarda i dać synowi ojca, na którego zasługuje. Susana namawia Zacariasa do wykorzystania konta bankowego Luisa do prania pieniędzy.

Marina zgadza się przyjąć nazwisko Ocaranza. Ma nadzieję, że w ten sposób sędziowie zaczną traktować ją poważnie. Lucrecia ma pretensje do Alberta, że nie traktuje jej z należytym szacunkiem. Alberto daje jej do zrozumienia, że zamierza dalej troszczyć się o Marinę i Rafita. Jest gotowy poświęcić dla nich swój związek z Lucrecią. Zazdrosna narzeczona zapewnia go, że żadna inna kobieta nie pokocha go tak jak ona.

Vanessa oznajmia Luisowi, ze postanowiła przyjąć propozycję jednej firmy z Guadalajary, która zapewnia jej pracę oraz szansę na ukończenie studiów. Isauro pragnie czym prędzej poddać się operacji, żeby zwiększyć swoje szanse na zdobycie serca Mariny. Lucrecia obiecuje, że mu w tym pomoże. Marina mówi Ricardowi, że postanowiła przyjąć nazwisko Ocaranza oraz proponuje mu małżeństwo. Ricardo z radością zgadza się zostać mężem Mariny. Prudencia odkrywa zdradę Luisa. Policzkuje męża i żąda od niego rozwodu.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Komentarze